Proporczyki

Najlepszym, a także najtrwalszym sposobem na uczczenie ważnego wydarzenia jest przygotowania z tej okazji pamiątkowego proporczyka.

Jubileusze pracownicze, festyny charytatywne, imprezy kulturalne i sportowe często dla podkreślenie rangi sytuacji zdobią się w obrazki upamiętniające. Haftowane wzory na proporcach dodają im prestiżu, dekoracyjne emblematy cieszą oko, tym samym Państwa firma wzbudza szacunek i zainteresowanie. Szyte przez nas proporczyki wykonujemy w sposób tradycyjny, dbając o każdy najdrobniejszy szczegół haftu. Nadają się one do powieszenia na ścianie lub do postawienia na biurku. Wykorzystywane przez nas materiały są trwałe, dzięki czemu proporczyki przez lata nie wyblakną, zachowując swój wygląd przez długi czas. Dlatego podniosłość uhonorowanego wydarzenia wciąż pozostanie aktualna.

Z naszych usługi skorzystało już wiele zadowolonych Klientów, w tym KKS Lech Poznań, cieszyński odział Policji oraz Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta.

Duże haftowane emblematy umieszczane na proporczykach prezentują się bardzo wzniośle. Haft nadaje produktom wysokiej rangi i sprawia, że z przyjemnością się go ogląda. Specyficzna faktura jaką tworzą odpowiednio ułożone nici przyciągają z ciekawością ludzkie oko nadając prestiżu przedstawionemu na proporczyku elementowi (np logo, herb). Haft nie traci swoich walorów przez wiele lat, kolory pozostają żywe, są odporne na warunki atmosferyczne.

Szczegóły techniczne:

  • Tło – najczęściej jest to specjalna sztuczna tkanina ,cienki filc do naszywek lub zwykła tkanina.
  • Wykończenie – overlockiem po bokach, na dole ozdobne frędzle, możliwość zastosowania specjalnej taśmy.
  • Zawieszenie – górna część proporczyka zaopatrzona w dowolnej długości sznurek.
  • Uszytywnienie – każdy proporczyk jest dobrze usztywniony, nie zmienia kształtu po przyłożeniu siły, może być zawieszony przez wiele lat.
  • Nici – posiadamy praktycznie każdy kolor, oferujemy również nici metalizujące i fosforyzujące.
  • Wymiary – możemy wykonać proporczyk każdego wymiaru, standardowy proporczyk to około 15cm x 25cm Zalecamy, aby litery nie były mniejsze niż 5 milimetrów, zapewni to pełną czytelność.