Haft reklamowy

Nic bardziej sugestywnego niż haft reklamowy. Poznań jako miasto know how, wie w jaki sposób nowocześnie inwestować w marketing. I my, będąc sąsiedzką firmą z Lubonia, staramy się dynamicznie rozwijać w branży reklamowej.

Dlatego oferujemy Państwu haft reklamowy – usługę wykonywaną na wykrojach, a także gotowych wyrobach. W ten prosty acz niebanalny sposób będą mieli Państwo możliwość zaprezentowania swojego przedsiębiorstwa z najlepszej strony. Serwetki i obrusy firmowane logiem Państwa zakładu, odzież pracownicza, to tylko niektóre z możliwości stojących przed Państwem. Wybór nici, krojów i sposobów na haft reklamowy jest szeroki. Konsultując z nami szczegóły zamówienia, postaramy się wybrać jak najbardziej odpowiedni dla Państwa oczekiwań rodzaj haftu, dostosujemy go do funkcji, którą ma spełniać.

Haft reklamowy śmiało spełnia się także przy wydarzeniach sponsorowanych, gdzie na proporcu, firmowej bluzie, czapce prezentują się darczyńcy danego przedsięwzięcia.

Czym jest haft?

Ogromną popularnością w ostatnim czasie cieszy się haft reklamowy, czyli inaczej mówiąc przemysłowe zdobienie odzieży. Haft jest realizowany zarówno przy mniejszych, jak i większych zamówieniach. W przypadku zamówień hurtowych odpowiednia technika oraz materiały pozwalają na zachowanie wysokiej jakości.

Istnieje wiele technik haftu, jednak na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza haft komputerowy. Wykonywany tą metodą haft reklamowy cechuje niezwykła trwałość i precyzja wykończenia (inaczej jest na przykład w przypadku mało wytrzymałych nadruków termalnych). Dzięki wykorzystaniu maszyn haft taki można wykonywać na skalę przemysłową nie obawiając się o jakość. Co więcej haft komputerowy wykonywać można na ogromnej ilości materiałów. Najczęściej haft umieszczany jest na koszulkach, ręcznikach, torbach lub ręcznikach.

Jakość naszych rozwiązań

Na jakość produktu wpływają zarówno zastosowane materiały, jak też profesjonalna obsługa maszyn. Ważnym aspektem jest ponadto odpowiednio wyposażony park maszynowy i dlatego wybór firmy, której zlecimy haft reklamowy jest tak istotny.

Firma Sobolewski-Haft posiada wieloletnie doświadczenie w branży hafciarskiej. Na rynku działamy od roku 1989. Wykwalifikowana kadra pracowników dba o to, by zlecenia realizowane były dokładnie i terminowo. Za niezwykłą precyzję odpowiadają nowoczesne maszyny oraz doświadczona obsługa. Haft reklamowy wykonywany jest w oparciu o przygotowany projekt będący odpowiedzią na szczególne potrzeby i oczekiwania Klienta.

Materiały

Haft wykonujemy na wielu rodzajach materiałów. Należy do nich polar, bawełna, jedwab, skóra naturalna, skóra syntetyczna, filc, ręczniki i wiele innych. W naszych kompetencjach leży również wykonywanie aplikacji laserowych, a także wyklejanie.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii oraz do skorzystania z oferty.